person standing beside black weights
|

Svorio metimas: 5 paslaptys beviltiškiems

Artėja vasara, bet nusirengti nemalonu net prieš veidrodį, o ką jau kalbėti apie sausakimšame paplūdimyje? Kreipkitės pagalbos į specialistus, kad jūsų kova su antsvoriu šį kartą būtų sėkminga. Gali padėti netikėčiausi dalykai – palaikyti motyvaciją, pasirodo, nėra nieko geriau už asmenukę. Mitybos specialistas ir mitybos specialistas Andrejus Albertovičius Polirovas klinikos „Sojuz“ svetainėje atskleidžia svorio metimo paslaptis

Jei kalbame ne apie mielą ydą – porą papildomų kilogramų, kurie priverčia atrodyti aplinkui, o apie svorį, sukeliantį sveikatos problemų, madingos stebuklingos tabletės ar nauja dieta nepadės. Jus gali išgelbėti tik patikrinta medicininė technika, pagrįsta išsamiomis biocheminių ir fiziologinių procesų, lemiančių svorio padidėjimą ar mažėjimą, žiniomis. Esant dideliam nutukimui (KMI 40 ir daugiau), reikalingas visapusiškas ir individualus požiūris į problemos sprendimą: chirurginės procedūros, vaistai, kūno rengybos programa ir apgalvota dieta.

Mitybos ir mitybos specialistas, klinikos vyriausiasis gydytojas Andrejus Albertovičius Polirovas įsitikinęs, kad „Sojuz“ taikomų priemonių rinkinys atsikratyti antsvorio gali padėti net tiems, kurie jau daugelį metų kenčia nuo skausmingo nutukimo. Tikras atvejis iš jo praktikos yra svorio normalizavimas žmogui, kuris kreipdamasis į Sojuz kliniką svėrė 180 kg ir 180 cm ūgio. Tokio stebuklingo svorio metimo pavyzdys turėtų įkvėpti tuos, kurie jau prarado tikėjimą sėkmingai panaudoti Sojuz klinikos receptus.

Paslaptis: dietos yra beprasmės. Pusę amžiaus trukę stebėjimai rodo, kad tik 4% lieknėjusiųjų pavyksta išlaikyti svorį po dietos. Kai kurie sugeba nuosekliai laikytis griežtų apribojimų neprarasdami motyvacijos. Sulieknėti galima ilgą laiką neatsisakant įprastos dietos, o sumažinus porcijas.

Antra paslaptis: porcijų mažinimas padeda pasiekti efektą tik tuo atveju, jei laikotės įprastos mitybos. Tada automatiškai sumažėja dienos raciono kalorijų kiekis ir dėl to sumažėja svoris.

Jei po skrandžio rezekcijos, intragastrinio baliono įrengimo ir kitų chirurginių priemonių pradėsite valgyti itin kaloringai (pvz., kiek galite pasilepinkite kondensuotu pienu ir saldumynais, bet iš karto po operacijos nebegalėsite). kad tilptų daug), gydytojų pastangos bus bergždžios.

Trečia paslaptis: sotumo jausmas atsiranda dėl padidėjusio gliukozės kiekio ir skrandžio prisipildymo, apie kurį signalizuoja baroreceptoriai. Jei pirmasis veiksnys negali būti suklastoti, tada barometriniai rodikliai gali būti suklastoti. Ir ne tik chirurginiu būdu, bet ir vaisto „Porziola“ pagalba. Pora kapsulių, išgertų prieš valgį, užgeriant vandeniu, skrandyje virsta nekenksmingu, bet didelės apimties hidrogeliu. Po to jums reikia daug mažiau maisto, kad jaustumėtės sotūs. Svorio metimas įdiegus intragastrinį balioną grindžiamas tuo pačiu principu.

Ketvirta paslaptis: bėgimas ir kitos klasikinės fizinės veiklos rūšys liguistai antsvorį turinčiam žmogui yra ne tik nenaudingos, bet ir žalingos. Tačiau negalima atsisakyti papildomo judėjimo: kūnas suprojektuotas taip, kad į ilgalaikį gaunamų kalorijų apribojimą reaguotų sulėtindamas medžiagų apykaitą ir pradėtų eikvoti mažiau energijos.

Kad taip nenutiktų, reikia pratimų rinkinio, kuris priverstų dirbti ne pailguosius, o skersaruožius, t.y. skeleto raumenys, atsakingi už judėjimą. Sojuz klinikoje naudojami fizioterapiniai kompleksai, specialiai sukurti antsvorį turintiems žmonėms. Šie kompleksai padeda išlaikyti medžiagų apykaitą tame pačiame lygyje ir toliau mesti svorį, nepaisant mitybos apribojimų.

Penkta paslaptis: asmenukės yra puikus motyvatorius. Jei metant svorį visą mėnesį kasdien fotografuosite savo atspindį veidrodyje, o paskui palyginsite pirmąją ir paskutinę fotografijas, rezultatas bus ypač pastebimas. Paprasta nuotrauka gali turėti didelės įtakos jūsų svorio metimo procesui, įkvėpdama toliau dirbti su savimi.

Ar pamatęs pirmąją asmenukę supranti, kad vaizdas ekrane ne tik nedžiugina, bet net ir baugina? Negaiškite laiko savęs plakimui, užsiregistruokite konsultacijai .

Mes galime jums padėti!

Autorius

Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *