woman smelling flower during daytime
| | |

Kvepalų pirkimas: 10 kvapų, kuriuos reikia įsigyti įvairiose pasaulio šalyse

Išvykdami atostogauti į užsienį nepamirškite atsinešti suvenyrų. Pravers nauji, neįprasti kvepalai. Mes surinkome jums 10 vertų kvapų iš vietinių prekių ženklų, gaminančių unikalius produktus su pačiais „vietiniais“ kvapais.

C tipo Henrikas Vibskovas iš Kopenhagos

blank

Sultingas ir brutalus, šis aromatas patiks drąsioms merginoms. Ir berniukams, nes kvepalai skelbiami kaip unisex. Medienos, žemiškos, citrusinės natos ir neįprastos jūros dumblių natos – tikra odė Kopenhagai visu jos grožiu. Kiekvienas butelis apvilktas mielu vilnoniu megztiniu, primenančiu Danijos žvejų dėvėtus drabužius. Kaip gali neįsimylėti!

Morah Pryn kvepalai iš Bankoko

blank

Viliojantis tropinis kokteilis su kavos ir opijaus natomis. Šiame aromate yra kažkas gyvuliško ir svaiginančio. Kvepalai gavo savo pavadinimą dėl priežasties. Morah yra piktavališka gundytoja, tajų folkloro herojė.


Hana Hiraku Parfum Satori iš Tokijo

blank

Japonai daug dėmesio skiria kvapams. Unikalus Kodo smilkalų menas, atsiradęs daugiau nei prieš tūkstantį metų. Vonios, kvepiančios yuzu gėlėmis ir vaisiais. Japoniški kvepalai, subtilūs ir elegantiški, kurių negalima supainioti su jokiais kitais egzemplioriais. Vienas iš naujausių japonų parfumerijos meno šedevrų yra Hana Hiraku kvapas iš Parfum Satori. Nusivylusios magnolijos, medaus meliono, vilkdalgio natos kartu su sandalmedžiu, bičių vašku ir soja – tai raminanti harmonija.

Raudonoji Maskva, Naujoji Zarya iš Maskvos

blank

Šiam legendiniam kvapui jau beveik šimtas metų. Jis turi savo turtingą istoriją, savo apdovanojimus ir solidžią sudedamųjų dalių sudėtį. Nereikėtų menkinti jo nuopelnų ir sieti išskirtinai su kolūkiu ir SSRS. Priešingai, mūsų kosmopolitiniais laikais tai aktualu nei bet kada. Išplėskite savo sąmonę!

Cacti Regime des Fleurs iš Los Andželo

blank

Agurkų vanduo su ledine mėtų arbata – šis kvapas jaučiasi gaivus ir nekaltas. Kvepalų kūrėją Mathieu Nardiną įkvėpė paprasti Palm Springso kraštovaizdžiai: ochros kanjonai, dygliuoti kaktusai, turtingi dvarai ir itin modernūs baseinai. Šis aromatas yra lašelis ramybės mūsų begaliniame, siautulingame egzistencijos vandenyne.

Cedarwood + Cognac Waters + Wild iš Airijos

blank

Švelni karamelė, subtilios gėlių natos, daug medienos. Štai, sena, nusidėvėjusi statinė, kurioje seniai brendo airiškas viskis. Tai tikroji Airija: turtinga ir stipri be jokių filtrų.

Posthume Son Venïn iš Oslo

blank

Oda, derva, tabakas – šie kvepalai turi atšiaurų, šiaurietišką charakterį. Čia girdisi lauže rūkstančių drėgnų šakų kvapas, čia šaudomi eglės rąstai, o štai žvejys rūkstančia sakau vaškuoja valtį. Išgyvena stipriausias.

Tarbouch Afandi Ideo Parfumeurs iš Beiruto

blank

Šiek tiek pavojingas ir beprotiškai gundantis šis kvapas patiks gurmanams. Įsivaizduokite karštą rytietišką naktį: jaunas įsimylėjėlis nakvoja su mylimąja, geria mandarinų likerį, užtraukia kaljano dūmą, o ryte, kai akys jau pradeda ašaroti, atidaro langą – ir į kambarį įsiveržia gaivus Libano kedrų aromatas.

Moonmilk Stora Skuggan iš Stokholmo

blank

Tipiškas skandinaviškas minimalizmas su lengvu egzotikos dvelksmu. Aksominis odinis pagrindas, daug medienos, švelnios pakalnutės užuomina, staiga atskiesta žiupsneliu kardamono. Tiems, kurie nemėgsta šurmulio ir perdėto pretenzingumo.

Nakties karalienė Grandiflora iš Sidnėjaus

blank

Pamirškime apie kengūrą ir dingo. Sodrus, vangus, šis aromatas primena šiltą pietietišką naktį. Jame tiek daug atspalvių ir pustonių. Skirtingai nuo šiuolaikinių minimalistinių kompozicijų, šie kvepalai yra tarsi gerai apgalvota simfonija: yra raudonų uogų ir kadagio, gėlių ir medienos natų, apelsinų žiedų ir sandalmedžio, aldehidų ir smilkalų. Ir daug daugiau. Tiesiog pajuskite šią muziką.

Autorius

Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *